Відеозйомка у Івано-Франківську: весілля, корпоративи, love story, дні народження, хрестини та різноманітні урочисті заходи.

Студія VIK

Ми здійснюємо відеозйомку в м.Івано-Франківськ, по області та інших містах. Насамперед орієнтуємось на високу якість послуг і використовуємо новітнє обладнання.

Студія VIK має багаторічний досвід роботи і безперечно є визнаним лідером у галузі фото та відеозйомки. Професійні відеооператори і сценаристи забезпечують престижний рівень обслуговування і формують у клієнтів незабутні враження від співпраці з нами.

Саме для вас ми розробимо індивідуальний сценарій, і втілимо кожен ваш задум у реальність, яка буде збережена для приємних спогадів у майбутньому.

Вартість наших послуг коливається у відповідності до тривалості відеозйомки і складності монтажу. Ми враховуємо побажання кожного клієнта і виходячи з цього завжди забезпечуємо високу якість та помірні ціни.

Студія VIK знаходиться у м.Івано-Франківськ і здійснює відеозйомку будь-яких урочистих подій. Для вашої зручності ви можете зателефонувати нам і домовитись про зручний час зустрічі – контакти.

Після перегляду прикладів наших робіт, ми обговоримо усі організаційні питання і визначимося із вартістю наданих послуг – про нас.