“Секрет фотозйомки”, або як зробити найкращі кадри.

З чого все починається…

Невеликий експеремент:
– Перегляньте свої улюблені фотографії і одну затримайте в уяві…
– Визначте чим вона вам найбільше подобається…
– Запам’ятали? Тепер оцініть вашу віповідь з наступною:

“Образи, збережені в нашій пам’яті, ті, що ми носимо в голові, можуть бути куди більш яскравими і живими, ніж все те, що здатна відобразити фотокамера”. Джонатан Коу.

Погоджуєтесь, правда? На кожному шедеврі обов’язково є приємні емоції, які дозволяють побачити набагато більше ніж можна очікувати.

Фото на майбутнє.

А тепер уявіть скільки у вас буде радісних хвилин під час вашої урочистої події… Навколо будуть посмішки, привітання, музика, танці, розваги і ви, наче на п’ядесталі, будете випромінювати радість та впевненість. І, звичайно ж, в майбутньому також зможете згадати про цей щасливий день, переглядаючи фотографії цієї події.

“За допомогою фотокамери я зберігала миті життя, бо навчилася ловити момент і зупиняти час”. Еліс Сіболд.

Ваші емоції роблять кожен знімок незабутнім та феєричним для вас та близьких, саме тому, важливо якісно зафіксувати найкращі моменти вашого свята, замовивши професійного фотографа для цього.

Технічні можливості.

У своїй роботі я використовую дві повноматричні фотокамери Canon Mark III, ці фотокамери забезпечують результат належного рівня та якості.

Ще із техніки використовую портретний, репортажний та ширококутний об’єктиви: Canon EF 50mm f/1.2L USM, Canon EF 135mm f/2.0L USM, Canon EF 24-70mm f/2.8L USM, Canon EF 16-35 f/2.8L II USM, спалах: Speedlite 580EX II, також: світловідбивачі, синхронізатори для спалахів, фільтри, софтбокси та інші аксесуари, які доповнюють кадр.

Якість і відмінний результат.

Завдяки багаторічному досвіду, я навчився підбирати найкращі моменти та допомагати сценарієм для їх створення. Найважливіше для мене – зробити знімок яскравим і багатогранним, а тому постійно вдосконалюю свій творчий рівень і використовую новітні підходи у фотообробці.

Найчастіше здійснюю фотозйомку: весілля, love story, сімейні та індивідуальні фотосесії, випускні, хрестини. Також проводжу рекламну і репортажну зйомку.

Переглядайте приклади моїх робіт і дзвоніть з приводу подальшого обговорення.

Андрій Олійник